Milí priaznivci dobrodružstva a Adventure motocyklov,

Zverejňujeme aktuálny kalendár Adventure tréningov pre rok 2019, pričom podujatia budú rozdelené do dvoch kategórií - levek 1 a level 2.

12.5.2019 Level 1

18.5.2019 Level 2

6.7.2019 Level 1

17.8.2019 Level 2

 

Level 1: jednodňový tréning v uzatvorenom tréningovom areáli, ktorého základom bude príprava motocykla pred jazdou v teréne, zvládnutie ovládania motocykla v teréne, vysvetlenie prekonávania prekážok. Terénne pneumatiky nie sú povinné. . Maximálny počet jazdcov - 12. Cena 120€ bez DPH. V cene je zahrnuté - obed, celodenné občerstvenie, pitný režim, technické zázemie so základným vybavením na pomoc pri nastavení motocykla (prípadná demontáž a opätovná montáž doplnkov)

 

Level 2: dvojdňový tréningový program. Prvý deň - príchod, príprava motocykla, teória. Druhý deň - zdokonalenie techniky jazdy v teréne, efektívne zdolávania prírodných prekážok, spoločný výjazd s praktickými ukážkami v teréne. Terénne pneumatiky sú povinné. Maximálny počet jazdcov - 10. Cena 170€ bez DPH. V cene je zahrnuté : večera, raňajky, obed, celodenné občerstvenie, pitný režim, ubytovanie na 1 noc, technické zázemie so základným vybavením na pomoc pri nastavení motocykla (prípadná demontáž a opätovná montáž doplnkov)

 

Tréning bude vedený skúseným jazdcom a inštruktorom Tomášom Bučencom.

 

Registrácia na konkrétny termin je možná mailom: info@ktm-bratislava.sk alebo telefonicky:

00421 908 471 170

prípadne osobne na predajni KTM Bratislava

 

Rezervácia miesta je možná až po uhradení plnej ceny tréningu.

 

S technickou prípravou motocykla, prípadne s odvozom Vám radi pomôžeme.

 

Požiadavky na jazdca: schválená prilba na motocykel, pevná obuv, chuť učiť sa :-)

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcete sa dozvediet o nás viac sledujte nás na facebooku tufacebook
Zaregistrujte sa na odber noviniek turegistrácia